סיכום שנת תשפ"א בארצ"י

אז מה עשינו בשנת תשפ"א במסגרת ארגון ארצ"י?

 

במהלך השנה ולמרות שלא הייתה ממשלה קבועה ויכולת לעבוד עם גורמי הממשל שמרנו על קשר רציף כולל שיחות, בקשות ועדכונים שוטפים עם משרד הבריאות, הפיקוח על השב"נים והמפקח על רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.
המשכנו לבסס קשרי עבודה רציפים ושיתופי פעולה עם גורמים חשובים בתחום הרפואה העצמאית, בעולם הממשל וגם בתחום הבריאות בעולם העסקי.

 

השנה גם הקמנו את מועדון Med- Ted Artzi (MTA) – הרצאות ידע והעשרה לרופאים העצמאיים המיועדות לתת את כל המידע הנדרש לרופא/ה העצמאי/ת, באמצעות מרצים מובילים בתחומם כמו דני אנגל-מנכ"ל הרצליה מדיקל סנטר, ארז כהן-רו"ח מומחה בניהול ומיסוי מרפאות עצמאיות, שירלי גינצבורג- עו"ד בתחום חוזים מדיקולגליים, ליאור טומשין- עו"ד מומחה בתחום מימוש זכויות רפואיות (לרופאים) ועוד.

 

וזה לא הכל,
הכשרנו רופאים מומחים ומנהלי מרפאות עצמאיות, באמצעות קורסי ניהול מרפאה עצמאית של ארצ"י, סייענו לעשרות רופאים להכנס לרשימות ההסדר של קופות החולים וחברות הביטוח, הנגשנו ייעוץ מומחים  וגם הוספנו שירותים ייחודיים לחברי הארגון ופרויקטים חדשים לרווחת הרופאים העצמאיים החדשים ולאלו הותיקים בהם מומחה תומך-רופאים מומחים המלווים רופאים בתחילת הדרך, קבוצת נטוורקינג למנהלי מרפאות עצמאיות (לרופאים מומחים), קורס החייאה למעוניינים ועוד.

 

השנה קיימנו כנס שנתי במלון הילטון בהשתתפות המפקח על הביטוח ד"ר משה ברקת, פר' זמיר הלפרן, עו"ד שירלי גינצבורג, מנכ"ל מרשם ברק לוי סגל, חני שפיס ואורחים נוספים וגם הכשרנו רופאים ומנהלי מרפאות עצמאיות בקורס ניהול מרפאה עצמאית וגם

 

ביצענו הפסקת פעילות ראשונה מסוגה על מנת לתמוך ומתוך סולידריות עם 600 רופאי בתי החולים הציבוריים שמשרד האוצר ביקש להפסיק העסקתם, עקב "סיום" הקורונה.

 

בחודש האחרון של השנה פעלנו והצלחנו לבטל את סעיף 30% מס על ביטוחי הבריאות במסגרת חוק ההסדרים 2021-2022.

 

היתה שנה מלאת עשייה והישגים לארגון ולחבריו, הייתה שנה טובה,
וזוהי רק ההתחלה.

 

מאחלים לחברינו ולרופאים העצמאיים שנה טובה וחג שמח

 

צוות הוועד המנהל וההנהלה
ארצ"י עמותת הרופאים העצמאיים

שינוי גודל גופנים

הצטרף גם אתה!